Představení

Zatímco v prostorech krytu civilní obrany, kde je bezpečně ukryta naše serverovna, proběhne jen komornější oslava, tak online to hodláme pořádně rozjet. Náš šéf Josef Grill včera odeslal centrále Fujitsu objednávku na 111 značkových notebooků Fujitsu, které nám doveze nákladní auto koncem září. Všechny do jednoho je hodláme rozdat našim zákazníkům během příštích tří měsíců (111 dnů od 1. září do 20. prosince).

Notebooky budou uskladněny v serverovně, tak aby na ně každý viděl přes naše nové veřejné kamery, musíme ještě uvolnit místo pro další tisícovku dárků v skladě.

Abyste si je mohli prohlédnout, tak pro Vás máme připraveny čtyři veřejné webkamery, ke kterým získáte přístup prostřednictvím našeho nového webu datacentra. Ten spustíme v následujících dnech. Náš starý totiž ukazuje jen minulost a v brzké době plánujeme rozjet nové služby, které WEDOS posunou do budoucnosti. Proto budeme mít nový web datacentrum.wedos.com, který bude s pohledem do budoucna.

FUJITSU notebook – limitovaná edice WEDOS

Už jste určitě netrpěliví, co jsme to vlastně pro vás připravili za notebooky. Jedním z hlavních požadavků na dodavatele bylo, aby nám umožnil na něm udělat malé vzhledové modifikace, které z něj udělají opravdový limitovaný WEDOS notebook. Diodové WEDOS logo sice neprošlo, ale každý notebook bude mít speciální bootovací obrazovku s logem WEDOS a štítky a samolepkami WEDOS a CZ.NIC.

limitovany-wedos-notebook

Po takřka tříměsíčním vyjednávání nakonec padla volba na FUJITSU AH502 NG. Ve hře bylo více modifikací, modelů a dokonce i výrobců. Ovšem už od začátku WEDOS doprovází právě Fujitsu a Intel, takže jsme se rozhodli symbolicky slavit právě ve spolupráci s našim věrným partnerem.

WEDOS notebooky FUJITSU AH502NG budou v následující konfiguraci:

 • Intel Celeron B830 1.8GHz 2MB
 • 4 GB RAM
 • 320 GB HDD
 • DVD SUPER MULTI
 • LCD 15,6″ Anti-Glare 16:9 WXGA (1366 x 768) LED Backlight
 • Intel HM70 chipset with integrated Mobile Intel HD Graphics
 • HD-camera
 • Gigabit (10/100/1000 Mbit)-LAN, integrovaná WLAN b/g/n
 • Bluetooth V4.0
 • čtečka 4 v 1 (SD/MS/MSPro/MMC)
 • integrovaný digitalní mikrofón
 • Touchpad
 • Kensington lock slot
 • Driver and Utility DVD (DUDVD)
 • šesti článková baterie s výdrží až 6 hodin
 • VGA , HDMI, 3x USB 2.0, Express card 54/34mm, RJ45 for LAN, audio in a audio out

Pro WEDOS notebook platí standardní záruční doba 2 roky se službou Collect & Return Service a to v režimu 9×5 (5 dní / 9 hodin, místní pracovní hodiny), globálně / Fujitsu anebo autorizovaní partneři pro servis. V krátkosti to znamená, že když se vám WEDOS notebook rozbije a telefonická podpora nebude moct vyřešit problém, tak si pro notebook přijede člověk, který jej vyzvedne odnese do servisu. Tam bude notebook opraven a následně vám jej přivezou zpět. Vše na náklady společnosti Fujitsu.

Nakonec jsme se rozhodli, že do WEDOS notebooků nedáme žádný operační systém. Důvody vysvětlíme zase příště.

Jaké vás čekají soutěže

Pokusíme se vám každý den připravit jednu soutěž. Ovšem zatímco některé budou trvat minuty, jiné hodiny, dny či týdny tak máme připravené i měsíční. Soutěžní kola se tak budou pěkně prolínat. Ale nebojte se, někdy postačí na výhru dobrý odhad jindy kreativita či důvtip. Snažili jsme se vše navrhnout tak, aby mohl vyhrát opravdu každý, kdo si u nás zakoupí doménu .CZ nebo k nám nějakou převede a tu u nás prodlouží.

Jako příklad soutěží uvedeme – návrhy motivů na trička WEDOS nebo třeba vtipné video vztahující se k WEDOS a jiné úkoly. Jindy budete hádat určité hodnoty  související s našimi službami. Bude to pestré.

Mimochodem zvláště u delších a náročnějších soutěžních kol máme připravené speciální ceny a odměny. Prostě takové soutěže v soutěžích v rámci naší velké narozeninové megasoutěži :), které bude trvat dlouhých 111 dní.

Celkově rozdáme 111 notebooků a k tomu dalších 999 cen. Proč zrovna 111 notebooků? Jsme jedničkou v oblasti hostingů, jsme jedničkou v oblasti virtuálních serverů a jsme jedničkou v oblíbenosti mezi zákazníky (rosteme jednoznačně nejrychleji na trhu).

Jak se zapojit do soutěží

Každé soutěžní kolo bude mít různá pravidla a podmínky. Ovšem abyste se mohli zapojit je nutné splnit jednu opravdu jednoduchou věc. Musíte si od 27.8.2013 u nás koupit anebo prodloužit naši národní doménu. V okamžiku, kdy u Vašeho účtu budeme evidovat zpracovanou platbu za registraci či prodloužení (i nově přeregistrované domény k WEDOS) .cz domény, jste kvalifikováni pro účast v jednotlivých soutěžních kolech. Pak už jen stačí sledovat jednotlivá soutěžní kola a plnit úkoly či výzvy.

Shrnutí obecných podmínek akce Mega narozeniny WEDOS 2013

Pro účast je nutné si u nás registrovat anebo prodloužit doménu .CZ od 27. 8. 2013 nejpozději do okamžiku účasti na soutěži. Domény mohou být převedené od jiných registrátorů.

Každý může vyhrát WEDOS notebook jen jednou, ale o další ceny může zápolit bez omezení.

Pokud vyhrajete WEDOS notebook musíte se s ním vyfotit v našem tričku. Tato fotka pak bude umístěna na našich stránkách.

Notebooky a další ceny posíláme i na Slovensko.

Akce nemá věkové omezení.

Závěr

Akci Mega narozeniny WEDOS 2013 pořádá společnost WEDOS internet a.s. ve spolupráci s partnery, kterými jsou CZ.NIC, z. s. p. o. a Fujitsu Technology Solutions, s.r.o..

Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům, kteří nám pomáhají organizovat tuto mimořádnou akci.

CZ.NIC, z.s.p.o. – správce domény .CZ – www.nic.cz

logo-CZ-NIC-to-delsi

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o.  – výrobce nejlepších serverů na světě – http://www.fujitsu.com/cz/

logo-fujitsu-to-mensi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.