Soutěž – Jakou propagační akci máme udělat na Valentýna (do 02.02)

Blíží se svátek zamilovaných a u WEDOS si lámeme hlavy, co pro vás připravit za akci. Zopakovat minulý rok, kdy se pod jmény skrývala sleva až 99%? Anebo něco lepšího, šílenějšího, zamilovanějšího? Poraďte nám!

 • Tohoto soutěžního kola se může zúčastnit kdokoliv, kdo má zákaznický účet WEDOS.
 • Své nápady pište do komentáře pod článkem a nezapomeňte na Vaše zákaznické ID. Bez něj nemůžeme uznat odpověď.
 • Toto soutěžní kolo se řídí pravidly Mega narozeniny WEDOS 2013. Ovšem není nutné mít u WEDOS jakoukoliv službu.

Výherce WEDOS notebooku bude tentokrát náhodně vylosován. Vyhrát tedy může naprosto kdokoliv. Ostatní ceny rozdělíme podle uvážení.

wedos-notebook

fujitsu-mys-flashka

Bonus: Pokud dostaneme v součtu 300 sdílení tohoto příspěvku, tak náš slevový kód SOUTEZONOTEBOOK bude mít po celý únor hodnotu 30%!

 

54 komentářů u „Soutěž – Jakou propagační akci máme udělat na Valentýna (do 02.02)

 1. Mário Halás

  Moje ID: 79427

  Môj nápad… čo tak len vytvoriť zľavové kupóny, možno v štýle ako boli tie na Mikuláša:

  „Tak co, byli jste letos hodní?“
  „ANO – slevový kód: ANDEL “
  „NE – slevový kód: CERT“

  Príkladne, ZADANY/NEZADANY

 2. Milena Matejovičová

  ID: 138611
  Odpověď: Co zadat otázku: Kolik párů nebo partnerských dvojic se na výzvu přihlásí, že oba mají hosting u Wedos? Za přihlášení se jako pár – malá motivační pozornost a z odpovídajících vyhrává hlavní cenu ten, kdo si tipne nejblíže správnému číslu. Pozor – zprávy od odpovídajících dvojic by neměly být viditelné pro ostatní, aby tipování bylo stejně férové pro všechny tipující. Takže se jedná vlastně o dvě akce – odměny za párový hosting a tipovací soutěž. (Osobně by mě to docela zajímalo, kolik partnerských dvojic má webhosting u Wedosu :-).)

 3. Hana

  ID: 135227
  Dát soutěž o medvídka s nápisem „I Love Wedos“, nebo to dát jako dárek k něčemu

 4. vlada

  id 136611
  tip – rozdavejte ne modre, ale ruzove wedos darky – saly, cepice, rukavice, tricka, ….

 5. Michaela Streitová

  ID 136608
  Protože Valentýn je pro páry, mohli by být slevy na nákup do dvojicích (dvě domény, dva hostingy, apod), ve dvou se to prostě lépe táhne. 🙂

 6. Petr Hrach

  ID: 76946

  Jedná se svátek partnerský, dá se říct. Mohli byste se tedy domluvit se svými partnery, např. Fujitsu, že kdo si na Valentýna objedná u vás, získá nějakou slevu u Fujitsu. A třeba i naopak.

  Druhá varianta, pokud by to mělo být pouze v rámci Wedosu.
  K objednávce dát menší „hru“, kdy se objeví několik valentýnských přáníček ve kterých by se skrývaly např. slevy, dárkové předměty, doména na rok zdarma, hosting na rok zdarma, atp. Zákazník by si na jedno z nich klikl, to by se mu otevřelo a měl by tam třeba „Z lásky ti věnujeme doménu na rok zdarma.“ 🙂
  Ideálně, by se pozice přáníček měnily, aby se neprovalilo kde je jaká odměna.

 7. Ondřej Špulák

  ID zákazníka 74610

  Dárek k objednávce by mohl získat každý, kdo bude na sociálních sítích či na svém blogu sdílet zamilovaný vzkaz pro wedos.

 8. Tomáš Pavelka

  ID: 44417
  ODPOVĚĎ: Kdo 14.2.2014 vyzná lásku WEDOSu, dostane nějakou slevu (cenu) a nejlepší vyznání odměníte třeba notebookem FUJITSU (nebo nějakou slevou třeba 99,9% či 100%).
  Jde přeci o den zamilovaných a o Vás, tak by se to mělo týkat lásky a Vás <3<3<3 🙂
  S pozdravem Tom.

  1. Tomáš Trololo

   promoční akce, Wedos se zaměřuje na novou oblast a to ROH seznamovací večírky 😀
   nejen, že Vám zajistíme kvalitní webosting, doménu, ale taky si odnesete partnera domů, popř. jiný suvenýr.

 9. Tomas Novak

  id 77373

  Co treba schovat na stranky, do znalostni baze a pod. srdicka se slevovymi kody na jedno pouziti. Par na prodlouzeni (aby melo hledani smysl i pro stavajici zakazniky) a zbytek na nove sluzby.
  heslo:
  Dejte vstahu s wedos sanci a urcite se do sveho noveho partnera v oblasti hostingu zamilujete:)

 10. Jan Dv.

  Co třeba každému, kdo si objedná 14.2. hosting, přesměrovat web na růžovou stránku, kde by až v iframe viděl svůj web. U VPS podobně naložit s http porty 80 a 8080. A nakonec všem přebarvit administraci taky na růžovo a se spoustou srdíček 🙂

 11. Tomáš Volf

  ID: 99950
  Odpověď: Co třeba hledat zamilované servery místo jmen (nějaká interaktivní webová „hra“)? S tím, že budou obsahovat nějakou X% slevu při nalezení té správné dvojice.
  Dárečky jsou sice fajn, jenže to pak nemůže být akce na celý den (např. v případě doručení té květiny) nebo naopak dárečky nepřijdou v inkriminovaný den.

 12. Štěpán

  ID: 61160

  Ve formuláři objednávka bych udělal kolonku: Jméno partnera +
  Podle zadaného jména by dostal partner XX% slevu, pokud by vybral (jsem sám), poskytl bych mu smuteční slevu na rozveselení 🙂

  nebo mini aplikaci …
  Kde zadá člověk jméno partnera + partnera email, na partnerům email by přišel slevový kód 🙂 čímž získáte email a slevu poskytnete také.

 13. Berenika Čermáková

  Moje zákaznické ID: 138586
  Moje odpověď na otázku: A proč neudělat něco originálnějšího a tak trochu naopak?
  Všude kolem nás jsou na sv.Valentýna akce pro dva, ale co takhle jednou podpořit i ty, co jsou na svatého Valentýna sami a to z jakéhokoliv důvodu. Například udělat kolo štěstí s tím že minimální sleva bude třeba 30% a když člověk odpoví že je sám, tak mu jako dárek zašlete nějaký propagační dárek ( tričko, klíčenku,.. ) a nebo větší slevu, se slovy, že na sv.Valentýna nejsou sami, ale že je s nimi Wedos. Nebo něco takového. Pro vás je to reklama a myslím si, že by to hodně lidí mile překvapilo. 😉

 14. Marek Ž.

  Moje ID: 129029
  Můj tip: Ten kdo se na Valentýna vyfotí se svou partnerkou/partnerem s WEDOS logem a pošle ji na Váš email dostane doménu nebo triko WEDOS zdarma, popř. slevový kupón 😉

 15. Michal Daňhelka

  ID: 127755
  Osobně by se mi líbila nějaká párová akce, takže k osobní doména, druhá pro partnera zdarma? Respektive k jednomu hostingu, dvě domény?
  Například k doméně Novák, ještě doména Nováková zdarma.

 16. Aleš Tichý

  ID: 19367
  TIP: Fuj!

  Tohle kolo vynechavam – bojkotuju vsechny svatky pseudonaroda bez historie, nemame doma Santu, ani Valentyna a nezerem krocana.
  Divim se, ze „cesky“ Wedos na tuto americkou hru v tomto pripade pristupuje – muzete nastavit slevu 50%, za kazdou hvezdu na vlajce jedno procento.
  A az bude (pokud bude) soutez k vyroci vstupu CR do EU, tak vam chci oznamit, abyste s mou ucasti v teto soutezi taky nepocitali….
  A včil do mňa…

 17. Stanislav Kocián

  ID:61862
  TIP: Já bych udělal to, že kdo si mezi dny např 11-12.2 koupí webhosting/doménu/VPS bude zařazen do slosování které proběhne 13.2 a vybere se 1(klidně i více…) náhodný ze všech kdo v tom datu něco koupili a obdrží například 12 růží (od nějakého internetového květinářství) a to už za vás doručí květiny tam bude výherce chtít) 🙂 (samozřejmně své milé 🙂 .

 18. Martin Tomášek

  ID: 75231
  NÁVRH: Já bych udělal 2 akce v 1 den – pro zadané a nezadané (paralela s WEDOSem), aby nebyl nikdo „škodný“.
  1. Akce pro zadané by byla ve smyslu na prodloužení „vztahu“. Stávající zákazníci by dostali možnost na prodloužení s nějakým %, které by se skrývalo za jmény obou partnerů. Např. MARTINAHANA (10%), PETRAPAVLA (5%), WEDOSAWEDOSKA (14%)…. 14% by mohlo být klidně max. jakožto odkaz na datum 🙂

  2. Akce pro nezadané (s Wedosem) by byla akce na založení webhostingu atd. Kde by slevové kupony byly opět od 25% – 99%. Byly by to jak jména žen, tak i chlapů (myslíme totiž i na ženy 😛 ). Procentuální slevy by se mohly klidně co hodinu měnit, jelikož láska je přelétavá, a tak by třeba v 11:00 mohl mít slevový kupon HANA – 99%, ale ve 12:00 už třeba jen 25%. Samozřejmě, jakmile by ho někdo použil, tak by jeho aktuální hodnota už byla vyřazena, ale jméno by mohlo pokračovat dále 🙂

 19. Gustav Libra

  ID: 136900
  Návrh 1: registrace každé domény obsahující ženské jméno o alespoň 4 písmenech je za polovic
  Návrh 2: registrace 2 domén obsahující název květiny za 1 cenu (1+1)
  Návrh 3: registrace domén obsahující alespoň jedenkrát číslici 2 se slevou 20 %

 20. Bretislav Kaspar

  Ale Jachyme hod ho do stroje.
  Poncintanc vybere pertnerskej web. podle stari pohlavi temat atd..

 21. Roman V.

  ID: 127608
  Slevy jsou už více než běžné, co Valentýnskou přirážku? 🙂
  Možná by jí sdílelo víc lidí než normálně.. doprovodné heslo:
  „Neseďte u počítače, věnujte se partnerce“ 😉

 22. patrik

  IP:133969
  ODPOVĚD: KAŽDÝ BY MĚL NA VÝBĚR WEBHOSTING SE SLEVOU 99 PROCENT ZDARMA A POSÍLÁM VÁM NĚCO K VALENTÝNOVI : JÁ MALÝ KRÁLÍČEK POSÍLÁM VÁM HODNĚ SRDÍČEK

 23. Pavel Vlasák

  ID: 72905
  Pokud se nový zákazník na Valentýna v objednávce přizná, že je partnerem nebo partnerkou nějakého stávajícího zákazníka získá 99% slevu na jeden rok na cz doménu. Případně na hosting.

 24. Tomáš Ptak

  ID: 136400

  Aby byla zde taky nějaká další propagace a rozšíření Vašich služeb mezi další zákazníky, neboť jsou opravdu skvělé, tak ať si partner hodí s partnerkou (nebo naopak) na facebook zamilovanou fotku s vloženým srdcem wedos a případně to sdílí – ten by třebas mohl být odměněn nějakou zajímavější slevou/dárkem…

 25. Karel

  ID 131035

  Kdo si objedná na Valentýna doménu, mohl by dostat dárek pro svého partnera (a nemusí být nutně opačného pohlaví) – doménu zdarma 🙂

 26. David Kreis

  Moje zákaznické ID: 118320
  Moje odpověď na otázku: 14. únor je svátkem zamilovaných…..tedy dvojic, které bez sebe nemohou být. Webhosting bez domény je k ničemu. Proto navrhuji, aby každý kdo si 14.2. objedná webhosting No Limit, nebo No Limit Extra, k němu dostal .cz doménu na rok zdarma.

 27. Miroslava Fojtíková

  ID:138312
  – každá NOVÁ registrace u Wedosu odměněna USB flashkou ve tvaru srdce – akce do 2.2.2014
  tiphttp://www.pepa.cz/8gb-usb-privesek-s-trpytivymi-krystaly-ve-tvaru-srdce-muze-bat-elegantnim-doplnkem-i-vaseho-pocitace/

 28. Miroslava Fojtíková

  každá NOVÁ registrace u Wedosu odměněna USB flashkou ve tvaru srdce – akce do 2.2.2014
  tiphttp://www.pepa.cz/8gb-usb-privesek-s-trpytivymi-krystaly-ve-tvaru-srdce-muze-bat-elegantnim-doplnkem-i-vaseho-pocitace/

 29. Richard Maceček

  ID: 72006
  Osobně si myslím,že slevové kupóny sou určitě zajímavé a láká zákazníky.
  Ale když jde o propagační akci ,tak pošlete každému nebo dejte možnost získat propagační materiál.

  Mne osobně by stačilo i pěkný (samolepící) nálepek na notebook ,nebo náramek, čím by rád chlubil že hostují u wedosu 🙂 Wedos je výjimeční ,tak nech má výjimeční propagační akci 🙂

 30. Martin Horák

  id:71716
  Úprava loňské akce se jmény. Zadáte vaše jméno a jméno vašeho protějšku. Sečtou se slevy na obě jména a vyjde konečná sleva. Samozřejmě, že součet bude vždy nižší než 100%.

 31. Jakub

  WEDOS má rád svoje klienty a klienti zase je. Je to láska nebeská :). Udělal bych akci, že za umístění valentýnského srdíčka dostanete prodloužení domény na, které srdíčko je.

 32. Jindřich Jíra

  ID: 68094
  Ten, kdo koupí svému protějšku jako dárek k Valentýnu doménu CZ (prokazatelně jako dárek, tedy například příjmení, nebo jméno a příjmení), dostane k ní hosting na rok zdarma.

 33. Zdenda

  ID: 65653
  Valentýn je svátek zamilovaných dvojic..proto akce při nákupu zamilované dvojice Lady DOMENA a její milý WEBHOSTING 😉 A jelikož bude 14.2. tak bych to viděl aspon na 14×2 % slevu ? Nebo rovnou 142% ? NEEEE

 34. Marcel Rek

  moje id: 60695
  Odpověď:
  Kupóny za romantické básničky které minimálně jednou obsahují slovo wedos. Zaměstnanci wedos po-té mohou zhodnotit výtvory a udělit slevu jako procentuální vyjádření jejich hodnocení 🙂

 35. Matěj Bystroň

  Já bych řek, že by se nemuselo jednat o slevu. Koukám že všichni píšou ať je sleva 20% a 30% a hop domény zdarma. Dostat slevu a ještě za to, že ušetřim peníze vyhrát notebook? Ty kluci taky musej z něčeho žít 😀 Můj nápad.. Co takhle jednou odměnit Wedos za jejich služby? Třeba krásnym přáníčkem nebo básničkou o wedosu? 😀 Stránky pěkné leč hosting je moc drahý. Po Wedosu kouknu a účet můj už neni nahý. 😀 nebo jednoduše sdílení příspěvku od Wedosu na FB. 😉

 36. Zuzana

  mé ID: 133449

  můj tip: Váš grafik udělá ikonku srdíčka, kde bude uprostřed napsáno WEDOS a každý, kdo bude mít tuto ikonku se zpětným odkazem viditelně na svém webu na Valentýna, získává nárok na slevu XX% na nové služby… Místo obvyklých 25% by se hezky vyjímalo 30% a víc. 🙂

 37. Václav Muzikář

  ID: 93109
  Soutěž „Ukažte, jak milujete WEDOS!“
  Soutěžící by mohli posílat jakékoliv výtvory – foto/video/audio … Nejlepší nápad vyhrává notebook.

 38. Patrik Humpolec

  ID: 54651
  Já bych udělal nějaký kolotoč štěstí (lásky) … že každý uživatel by si mohl něco vytočit… třeba i hodnotnější věci než jenom slevy 🙂

  a nebo za každý nákup služby u wedosu v ten den, by člověk dostal nějaký los…

  výhry by mohly být nejenom slevy, ale i dárky a nebo nabití zálohového účtu nějakou částkou 🙂

 39. Matěj Vařeka

  ID: 121647
  Odpověď: Sleva na webhosting ve výši, která bude skrytápod názvy kuponu např: MAMRADWEDOS, MILIJIWEDOS, ZBOZNUJIWEDOS, NEMAMRADWEDOS, NEMUZUBYTBEZWEDOS, NICNEZWEDOS. Hodnoty jednotlivých kuponu nebudou zveřejněny a taktéž nemusí být ani názvy, zákazník bude při objendávce tipovat..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *