WEDOS notebooky už dorazily

Dobrá zpráva pro všechny současné i budoucí výherce WEDOS notebooků. Hlavní ceny soutěžních kol právě dorazily ze skladů Fujitsu. Můžete si je prohlédnout přes webkamery v našem datacentru.

8 komentářů u „WEDOS notebooky už dorazily

  1. Tomáš Novák

   Pokusím se odpovědět za pana Sárköziho. Notebooky dorazily včera (10.12), Opozdily se především kvůli úpravě biosu – mají úvodní obrazovky s logy sponzorů atd. Pokud jste vyhrál tak napište po přihlášení k zákaznickému účtu přes kontaktní formulář, potvrďte doručovací adresu a pokud nemáte tričko připište velikost. Na snímcích kamer http://datacentrum.wedos.com/webcam/cam-dc-2.html je hora krabic a desítka z nich asi připravená k odeslání.

   1. Ivan Sárközi Autor příspěvku

    Děkuji. Je to tak jak píšete.

    Včera odešla první desítka. Posíláme je jako balík do ruky. Jsou pojištěné na 10 tisíc Kč. Pošta slíbila, že je dodá do druhého dne, tak uvidíme dneska.

    Druhá desítka, co je vidět na kamerách je připravená k odeslání, stačí jí dát na poštu. Další várky odejdou v pondělí. Ideální by bylo 30 kusů. Každý soutěžící ale musí potvrdit svou adresu dodání. Některé výhry se nám totiž vrátily. U nootebooků to nechceme riskovat.

 1. Tomáš Novák

  Tak to jste se svým tipem trefili pokud se nepletu 🙂 Gratuluju. Snad to pošta v tom vánočním shonu stihne rozvézt do 24.

  1. Ivan Sárközi Autor příspěvku

   Tomáš Novák: půjdou jako balík do ruky s garancí, že dorazí do druhého dne. Tak uvidíme.

   1. Ondřej Bakan

    To u ČP vůbec nic neznamená, dostal jsem mail, že jste včera odeslali, na brněnském depu o něm dnes dopoledne ještě nevěděli, takže nevím nevím 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *