Soutěž – Kolik lidí si vybere v prosincové akci doménu zdarma (do 8.12)

Dlouho nebyla žádná pořádná akce u WEDOS až to vypadalo, že nám snad dochází dech anebo železo :). Nebojte se v prosinci to hodláme napravit! Hned na úvod začínáme dárkem zdarma ke každé objednávce. Můžete si vybrat mezi tričkem, doménou zdarma a zimní výbavou WEDOS (šála + čepice).

Speciálně pro vás, naše věrné soutěžící, jsme vytvořili 25% slevový kód SOUTEZONOTEBOOK 😉

Ale zpět k dnešnímu soutěžnímu kolu. Dokážete si co možná nejpřesněji tipnout kolik lidí si vybere v této prosincové akci doménu zdarma?

  • Vaši odpověď napište do komentáře po tento článek. Nezapomeňte na Vaše zákaznické ID.
  • Toto soutěžní kolo se řídí pravidly Mega narozeniny WEDOS 2013. Pro účast je tedy nutné mít koupenou anebo prodlouženou .cz doménu u WEDOS od 27.8 nepozději do 8. prosince, kdy toto soutěžní kolo končí.

infografika-jak-odpovidat-2

O co hrajeme

Hlavní výhrou i tohoto soutěžního kola je WEDOS notebook od společnosti Fujitsu. Limitovaná edice vyrobená speciální pro tuto akci. Dalšími výhrami jsou Fujitsu bezdrátová myš, Fujitsu 8 GB flash disk (hliníková varianta), WEDOS zimní výbava (šála + čepice), WEDOS trička (Robot, No Problem, WEDOS 2013, WEDOS 2012) a hrneček (.CZ doména patří k WEDOS). Pokud už všechno z toho máte, můžeme se dohodnout na speciální ceně, která je ukrytá hluboko v našem skladě 😉

IMG_5054-vyrabime-pro-wedos

fujitsu-flash-disky

prosincova-akce