Soutěž – Kolik lidí si vybere v prosincové akci doménu zdarma (do 8.12)

Dlouho nebyla žádná pořádná akce u WEDOS až to vypadalo, že nám snad dochází dech anebo železo :). Nebojte se v prosinci to hodláme napravit! Hned na úvod začínáme dárkem zdarma ke každé objednávce. Můžete si vybrat mezi tričkem, doménou zdarma a zimní výbavou WEDOS (šála + čepice).

Speciálně pro vás, naše věrné soutěžící, jsme vytvořili 25% slevový kód SOUTEZONOTEBOOK 😉

Ale zpět k dnešnímu soutěžnímu kolu. Dokážete si co možná nejpřesněji tipnout kolik lidí si vybere v této prosincové akci doménu zdarma?

  • Vaši odpověď napište do komentáře po tento článek. Nezapomeňte na Vaše zákaznické ID.
  • Toto soutěžní kolo se řídí pravidly Mega narozeniny WEDOS 2013. Pro účast je tedy nutné mít koupenou anebo prodlouženou .cz doménu u WEDOS od 27.8 nepozději do 8. prosince, kdy toto soutěžní kolo končí.

infografika-jak-odpovidat-2

O co hrajeme

Hlavní výhrou i tohoto soutěžního kola je WEDOS notebook od společnosti Fujitsu. Limitovaná edice vyrobená speciální pro tuto akci. Dalšími výhrami jsou Fujitsu bezdrátová myš, Fujitsu 8 GB flash disk (hliníková varianta), WEDOS zimní výbava (šála + čepice), WEDOS trička (Robot, No Problem, WEDOS 2013, WEDOS 2012) a hrneček (.CZ doména patří k WEDOS). Pokud už všechno z toho máte, můžeme se dohodnout na speciální ceně, která je ukrytá hluboko v našem skladě 😉

IMG_5054-vyrabime-pro-wedos

fujitsu-flash-disky

prosincova-akce

110 komentářů u „Soutěž – Kolik lidí si vybere v prosincové akci doménu zdarma (do 8.12)

    1. Tomáš Dražka

      Moc se omlouvám, ale tenhle tip se měl týkat jiné soutěžní otázky. Můj definitivní tip je 196. Doufám, že to ještě takhle včas půjde změnit. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *