Soutěž – Kolik let registrací u nás bylo kdy zaregistrováno u .cz domén (do 8.12)

Většina z nás si registruje .cz doménu na jeden rok a podle aktuální situace pak prodlužuje. Jsou však lidé, kteří si domény registrují/prodlužují na 2 či rovnou 10 let. Důvody jsou často osobní, ekonomické anebo založené na předpokladu, že vyhledávače preferují stránky na doménách s delší dobou expirace (aneb za vším hledejte SEO :)). Ať je to jakkoliv naše statistiky měří i počet registrovaných let u jednotlivých domén. Tak proč toho nevyužít pro dnešní tipovací soutěž.

Schválně kdo z vás si dokáže nejpřesněji tipnout celkový počet let všech .cz domén, které si u nási zakoupili zákazníci od začátku WEDOS až do 8.12.2013.

  • Počítají se všechny zaplacené roky, tedy registrace i prodloužení .cz domén.
  • Vaši odpověď napište do komentáře po tento článek. Nezapomeňte na Vaše zákaznické ID.
  • Toto soutěžní kolo se řídí pravidly Mega narozeniny WEDOS 2013. Pro účast je tedy nutné mít koupenou anebo prodlouženou .cz doménu u WEDOS od 27.8 nepozději do 8. prosince, kdy toto soutěžní kolo končí.

infografika-jak-odpovidat-2

O co hrajeme

Pro pravidelné soutěžící asi nemá cenu opakovat, že samozřejmě o WEDOS notebook, který jsme si nechali vyrobit podle speciálních požadavků od společnosti Fujitsu. Máme s nimi velmi dobré zkušenosti a právě na jejich značkových serverech jedou momentálně všechny webhostingy, VPS i dedikované servery.

IMG_5054-vyrabime-pro-wedos

Dále si vyhrazujeme právo odměnit dalších 9 soutěžících.