Soutěž – počet slevových kupónů vygenerovaných do 25.11 (do 24.11)

Slevové kupóny používáme pro propagaci našich služeb už od začátku. Mají motivovat zákazníky vyzkoušet si naše služby anebo dodat odvahu vrhnout se do nových projektů. Celkem existují tři druhy slevových kupónů.

  • Kupón generovaný robotem – pokaždé když si koupíte nějakou službu je zanedlouho vygenerován slevový kód a odeslán na váš e-mail. Má hodnotu od 20 % do 40 %. Ve většině případů dostanete 20%, jednou za čas 30% a ten nejvzácnější je 40%. Jsou vždy na jedno použití.
  • Kupón generovaný manuálně – tento kupón používáme pro reklamní akce. Mohou mít různé množství použití i výši slev. Pro zvláštní příležitosti existují dokonce i zdražovací slevové kupóny. Sleva může být v procentech anebo v korunách.
  • Kupónové kampaně – jsou novinkou. Dosud proběhly čtyři kampaně. Po aktivaci si specifická skupina zákazníků může vygenerovat svůj vlastní kód. Ten je pak přiřazen k jejich zákaznickému účtu. Určitě si pamatujete například na 40% zlaté kupóny. Kupónové kampaně umí i zvláštní kupóny, které nahrazují affiliate ID partnerů v provizním systému. Doposud, jsme to však netestovali na ostro.

Teď když už víte jak naše kupóny fungují, si můžete tipnout kolik slevových kupónů bude celkem vygenerováno systémem do 25.11.2013 10:00.

  • Vaši odpověď napište do komentáře po tento článek. Nezapomeňte na Vaše zákaznické ID.
  • Toto soutěžní kolo se řídí pravidly Mega narozeniny WEDOS 2013. Pro účast je tedy nutné mít koupenou anebo prodlouženou .cz doménu u WEDOS od 27.8 nepozději do 24. listopadu, kdy toto soutěžní kolo končí.

infografika-jak-odpovidat-2

Opět hrajeme o WEDOS notebook od společnosti Fujitsu a vyhrazujeme si právo odměnit dalších 9 soutěžících.

WEDOS-notebook