Soutěž – kolik zákazníků si zakoupilo balíček extra za říjen (do 12.11)

Ačkoliv náš webhosting NoLimit vyhovuje většině zákazníkům, kteří potřebují sdílený hosting, máme zde i variantu NoLimit Extra. Ta se dá přikoupit i k stávajícímu NoLimit.

Něco o balíčku Extra

Ačkoliv byla původně myšlena jako silnější alternativa pro NoLimit, jsou to právě maličkosti navíc, kvůli kterým jí někteří zákazníci preferují.

  • Denní zálohování a bezplatná obnova ze zálohy – dnes existují různé nástroje zdarma na zálohování, někteří zákazníci si pro jistotu přesto rádi připlatí.
  • PHP memory_limit 256 MB – občas je nutné něco propočítat anebo vygenerovat. Nejčastěji je to manipulace s obrázky. Celkově je zákazníkovi k dispozici 10x 256 MB.
  • PHP upload_max_filesize/PHP post_max_size 128 MB – ačkoliv existují určitě efektivnější způsoby jak dostat na server velké soubory, některé starší aplikace se prostě bez tohoto navýšení neobejdou.
  • Počet PHP procesů 10 – právě za tímto číslem se skrývá ten obrovský rozdíl. Dobře optimalizovaný CMS dokáže na tarifu NoLimit extra zvládnout i 50 tisíc návštěv za den. Ovšem důležitější je kolik ustojí lidí v jeden okamžik. Máme několik neoficiálních rekordmanů, kdy podle Google Analytics udržel například WordPress zátěž 150 lidí naráz. U PHPbb to bylo dokonce několik stovek. Vše záleží na optimalizaci vašich stránek. Pokud se generuje 0,5 vteřiny, tak za vteřinu na NoLimit extra zvládnete 20 lidí. Když web optimalizujete, aby se stránka generovala 0,2 vteřiny, tak NoLimit extra zvládne 50 lidí za vteřinu. Důležité je dodat, že se počítá jen doba generování stránky našim serverem. Jednotlivé elementy jako obrázky, CSS, javascripty a tak dále se do toho nepočítají.

Soutěžíme

V tomto soutěžním kole je vašim úkolem tipnout si kolik našich zákazníků si za říjen koupilo balíček Extra.

  • Vaši odpověď napište do komentáře po tento článek. Nezapomeňte na Vaše zákaznické ID.
  • Toto soutěžní kolo se řídí pravidly Mega narozeniny WEDOS 2013. Pro účast je tedy nutné mít koupenou anebo prodlouženou .cz doménu u WEDOS od 27.8 nepozději do 12. listopadu, kdy toto soutěžní kolo končí.

Výhry

Výhrou v tomto soutěžním kole je samozřejmě WEDOS notebook od společnosti Fujitsu. Dále máme v úmyslu odměnit 9 dalších soutěžících.

IMG_5054-vyrabime-pro-wedos

Bonusová nabídka

Pro naše soutěžící jsme si připravili speciální nabídku. Každý z Vás, kdo si od 7.11 do 12.11 koupí webhosting NoLimit anebo ke svému stávajícími aktivuje balíček Extra, pošleme zimní WEDOS výbavu (čepici a šálu)*. Stačí, když ke svému tipu napíšete: „Potřebuji zimní extra výbavu!“. Odeslání proběhne nejdříve 7 dnů po skončení nabídky.

cepice-a-saly* Platí pouze pro objednávky, které nebudou do 7 dnů zrušeny a jen 1 objednávka na 1 zákaznický účet.