Soutěž – kolik u nás bude k 13.11 v 10:00 aktivních databází (do 12.11)

Naše databázové řešení je trochu odlišné než u většiny poskytovatelů webhostingů. Svou databázi nenajdete je na localhostu, ale na speciálních databázových serverech, které jsou k tomu upraveny.

Toto řešení bylo náročné vybrat. Má totiž své pro i proti. Například databáze na localhostu jsou v určitých případech rychlejší. Na druhou stranu na speciálním databázovém serveru můžete nastavit jiné parametry. Například 1 GB import dat, který máme aktuálně povolený 🙂

Hlavně jsme ale chtěli hledět do budoucnosti. Databázové servery budeme moct vylepšovat nezávisle na serverech kde je samotný webhosting. No a to se nedávno i stalo. Pevné disky našich databázových serverů jsou postupně nahrazovaný SSD. Momentálně už všechny nové webhostingy mají databáze na serverech s SSD disky. Ostatní se postupně nahrazují.

Soutěžíme

Dnešní tipovací soutěž je opravdu záludná. Kolik u nás bude k 13.11 v 10:00 aktivních databází?

  • Aktivní databází se rozumí databáze, která je v daný čas vytvořená. Nepočítají se do ní tedy smazané databáze.
  • Vaši odpověď napište do komentáře po tento článek. Nezapomeňte na Vaše zákaznické ID.
  • Toto soutěžní kolo se řídí pravidly Mega narozeniny WEDOS 2013. Pro účast je tedy nutné mít koupenou anebo prodlouženou .cz doménu u WEDOS od 27.8 nepozději do 12. listopadu, kdy toto soutěžní kolo končí.

O co hrajeme

Kdo bude s tipem nejblíže a zároveň splní podmínky akce Mega narozeniny WEDOS 2013 ten vyhraje WEDOS notebook od společnosti Fujitsu. Údajně už chybí jen nahrát upraveny bios, zabalit a máme je v datacentrů, připravené na rozesílání 🙂

IMG_5054-vyrabime-pro-wedos

Dále máme v plánu odměnit dalších 9 soutěžících podle toho jak tipovali.

Nevíte jak odpovídat?

Pokud jsou instrukce pro vás matoucí, připravili jsme si pro vás následující infografiku.

infografika-jak-odpovidat-2