Soutěž – Vymyslete návrh na nový WEDOS dárkový předmět (do 6.11)

A je to tady. Další kreativní soutěž. Původně měla být podle rozpisu tipovačka, ale potřebujeme nový dárkový předmět za 4. a 5. místo. Máme totiž už jen poslední WEDOS kandidáty a další už dělat nebudeme. Potřebujeme něco nového 🙂

Přemýšlíme o dalším tématickém flash disku. Dokonce může tvarem vypadat podle našich představ, tedy spíše Vašich.

Náš maskot s odjímatelnou hlavou, pod kterou bude USB konektor? Zmenšené blikající servery Fujitsu anebo rovnou celý rack s otevírajícími dvířky? Reálný fyzický WEDOS disk na zálohování toho virtuálního WEDOS disku? Anebo něco naprosto jiného? Takových možnosti … Hodila by se nám Vaše pomoc.

Takže, jaký dárek by se Vám líbil za 4. a 5. místo v následujících soutěžních kolech Mega narozeniny WEDOS 2013?

  • Návrhy pište pod tuto soutěž společně s Vašim ID.
  • Pokud bude návrh obsahovat grafiku (například pro plastovou kartu s USB) pošlete nám návrh i s komentářem na soutez@wedos.com . Nezapomeňte, že je nutné mít všechna autorská práva ke grafice.
  • I toto soutěžní kolo se řídí pravidly akce Mega narozeniny WEDOS 2013. Takže je třeba mít v období od 27.8.2013 do nejpozději 6.11.2013 zakoupenou anebo prodlouženou .cz doménu.

O co hrajeme?

Samozřejmě o WEDOS notebook značky Fujitsu :), pak o další ceny jako jsou trička, flash disky, myši a hrníčky.

WEDOS-notebook

Bonus: Každý nápad, který budeme projednávat na poradě s vedením od nás automaticky dostane náš nejnovější WEDOS CZ hrníček.

nove-hrnky

Závěr

U tohoto soutěžního kola budeme trochu neformální. Případné návrhy pod touto soutěží hodláme prodiskutovat přímo s Vámi. Věříme, že výsledkem budou zajímavé dárkové předměty, které můžeme použít i v dalších soutěžních.