Soutěž – Hostujeme u WEDOS (do 31.10)

Tato soutěž bude taková oddechovka. Stačí když na Vaše stránky umístíte odkaz s nápisem, že hostujete u nás.

No to by bylo moc snadné na notebook a navíc se chceme vyhnout losování. Takže na Vaše stránky musíte umístit text s odkazem vedoucí na naše web s textem začínajícím na Hostujeme u WEDOS protože … a zbytek je na Vás. Možná je i varianta Hostuji u WEDOS protože … . Čím originálnější tím lepší.

Odkaz na Vaše stránky, kde je nápis, společně se zákaznickým ID vložte do komentáře pod tuto soutěž. Nápis můžete po dobu soutěže měnit, ale nejpozději 31.10 by měl mít už konečnou podobu. Následujících několik dnů bude probíhat vyhodnocování.

Pravidla

  • Odkaz musí směřovat na web wedos.cz anebo wedos.com. Konkrétní stránku si můžete vybrat sami.
  • Odkaz může být vložený například javascriptem a nevadí nám ani použití atributu nofollow. Můžete jej umístit do patičky anebo na konkrétní podstránku. Je to jen na Vás, kde se s námi chcete pochlubit 🙂
  • Jak moc výrazný nápis bude je jen na Vás.
  • Můžete samozřejmě použít náš provizní systém.
  • Vše se řídí pravidly pro Mega narozeniny WEDOS 2013.

O co se hraje

Samozřejmě o WEDOS notebook od Fujitsu 🙂

WEDOS-notebookVyhrazujeme si právo odměnit dalších 9 soutěžících.

Jak bude probíhat hodnocení

Na hodnocení se bude podílet více pracovníků WEDOS. Hlavní slovo má vedení.

Bonusová minisoutěž

Pokud nápis s odkazem umístíte nad ohyb stránky, tak aby byl opravdu viditelný všem návštěvníkům, automaticky se zařadíte do naší minisoutěže. 5 soutěžících, přes jejichž odkaz přijde nejvíce návštěv* pak dostanou jako poděkování tričko 🙂

* Rozhodující budou data z měřícího kódu Google Analytics na našich stránkách. Vyhodnocovat se bude období od 24.10 do 31.10.