Soutěž – Nejwedosáčtější video (do 17.11)

Nastal opět čas na kreativní soutěž. Tentokrát zkusíme videa 🙂

Takže kdo z vás dokáže udělat to nejwedosáčtější video? A co to znamená? Ať jsme se snažili jak chtěli, témata byla vždy velmi omezující, takže jsme se nakonec rozhodli, že všem necháme naprosto volnou ruku. Prostě to musí být jen wedosácké 🙂

Pravidla

Kreativní soutěže jsou vždy náročnější na pravidla, takže zkusíme být struční.

 • Video musí být do 30 vteřin. (pokud bude delší může být odměněno mimo soutěž)
 • Video nesmí obsahovat autorsky chráněný materiál, který nemáte povolení užívat. Výjimkou je logo WEDOS. Popřípadě fotky a videa, které najdete na stránkách našeho datacentra. Prosíme používat s citem 🙂
 • Všechny osoby zobrazené ve videu musí s účastí souhlasit.
 • Video nesmí nikoho poškozovat. Nebráníme se humoru a recesi, ale jak už víte, naše konkurence moc smysl pro srandu nemá, takže je radši vynechte 😉
 • Musí být splněna pravidla akce Mega narozeniny WEDOS 2013. Hlavně nezapomeňte na .cz doménu 🙂

Co s videem uděláme?

To ještě přesně nevíme. Pokud se nám bude líbit, třeba ho uvidíte i v televizi :). V každém případě jej hodláme využít v rámci našich reklamních aktivit.

Jak se zapojit do soutěže

Vaše videa můžete umístit na libovolný server umožňující přehrávání online. Ideálně YouTube. Pak do komentáře pod tuto soutěž vložte Vaše ID a odkaz na video. V případě, že tuto možnost nemáte, tak nám jej prostě pošlete na hosting@wedos.com a my jej umístíme na náš YouTube kanál :). Opět nezapomeňte Vaše ID.

O co hrajeme?

Tak hlavně o WEDOS notebook – limitovanou edici Fujitsu Lifebook AH502, která je „mírně“ upravená :).

WEDOS-notebookDále si vyhrazujeme právo odměnit nespecifické množství výherců. Jako u předchozích soutěží zřejmě něco pošleme každému soutěžícímu. Co to bude, rozhodne naše porota. Jako vždy se budou podílet na hodnocení pracovníci WEDOS. Technici, zákaznická podpora, účetní oddělení i vedení. Tyto akce si totiž opravdu užíváme 🙂

24 komentářů u „Soutěž – Nejwedosáčtější video (do 17.11)

 1. Lukáš Vácha

  ID: 132276

  Tak jsem právě na mém pekelném stroji s 1,7 GB ram vyrendroval video, ale 1,9 GB asi na youtube nenahraju 😀 Takže se s linkem možná trochu opozdím. Pracovat s After Effects s méně než polovinou doporuované ram je také velká zábava…

  1. Jan Raida

   …Wedosem… samozřejmě, blbne mi na starým notebooku d, tak se tiše modlím, aby už dorazily ty z Fujitsu…
   Mimochodem bude možný osobní odběr vyhraného notebooku? (až dojdou…)

 2. Daniel Vodrážka

  Jeden lemur.
  Jedna kočka.
  Jeden hosting.

  Představuji vám dokumentární (velmi krátkometrážní) film o Bitvě o nejlepší hosting všech dob (Battle of WEDOS, 2013):

  WEDOS je hosting, o který stojí za to se poprat http://www.youtube.com/watch?v=Y7wED0Qe37k

  Video se známým kočičím hrdinou, který doufá ve zvolení i v kategorii soutěže o nejwedosáčtější fotku, které se vám tak bude velmi hodit do propagačního „setu“ ;-))

  Mimochodem, v komentáři tohoto soutěžního videa je i malý bonus, takové krátké pokračování, kdyby se vám hodilo…:-)) S videem si samozřejmě můžete dělat, cokoliv chcete, je připravené pro dodání hudby, která se vám bude hodit, atd.

  Příjemnou zábavu 😀

  1. Tomáš Novák

   Asi jsi nepochopil smysl open source CMS 🙂 Je smutné že bílý dům používá Drupal? A jiné nadnárodní společnosti WordPress nebo Joomlu? Mě to přijde naopak veselé.
   Tady by ale měly být spíše videa než úvahy nad použitím redakčních systémů…

  2. Ivan Sárközi Autor příspěvku

   FuneralDog: ono je toho „smutného“ víc, například komplet všechno jede na klasickém tarifu NoLimit za 25 Kč a zálohujeme vše na základní 5 GB WEDOS disk, který k němu byl zdarma 🙂

   Musíme šetřit. Naši programátoři mají v to do listu strašně moc věcí. Navíc WordPress je super systém, který u nás perfektně funguje, tak proč jej nevyužít.

   Mimochodem jen pár věcí, které naši programátoři přidali v říjnu:
   – v naší i zákaznické administraci je v nástrojích u webhostingu tlačítko, kterým se na webu vytvoří znovu správný soubor www/.htaccess, Případný původní se zazálohuje.
   – v naší i zákaznické administraci lze v detailu konkrétního cronu tlačítka spustit test, zda lze cron spustit (ale doopravdy se nespustí). To provede kotrolu naplánování a také to, zda doména skutečně směřuje na IP adresu webserveru (protože jinak se cron nespouští).
   – formuláře pro vytvoření databáze či FTP účtu u webhostingu byly doplněny o výběr, na jaké e-mailové adresy se má zaslat e-mail o zřízení. Lze vybrat e-mail u služby, u zákaznického účtu nebo ručně přidat jednu nebo více adres. Využijí zákazníci, pokud chtějí, aby se údaje přeposlali třeba webmasterovi/programátorovi.

   Mimo vylepšování zákaznické administrace se pracuje na spoustě věcech v rámci systému, aby zákaznická podpora měla lepší přehled a mohla s více věcmi pomoct rychle. Samozřejmě jsou tu i velké úkoly. Do Vánoc vedení chce splnit některé sliby a rozjet nové služby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *