Soutěž – Celková vyplacená částka v provizním systému od začátku roku do října (do 31.10)

Náš provizní systém patří patří mezi ty nejoblíbenější v Česku. Pokud si přes Váš odkaz někdo koupí webhosting NoLimit dáme Vám 50% z konečné ceny. Což je 150 Kč. Z VPS vyplácíme 25%. To může být až 2400 Kč při nejvyšší variantě. Dokonce dáváme i 5% z ceny domén a to je máme za nákupku 🙂 a proč jsme tak štědří?

Protože buď můžeme nakupovat drahé reklamy anebo to dát našim partnerům. Vybrali jsme si nakonec něco mezi. Ale je pravda, že bez našich partnerů by jsme neměli tolik zákazníků. Takže tímto všem veřejně děkujeme.

Navíc věříme, že zákazník u nás zůstane, protože jej přesvědčíme kvalitou našich služeb 🙂

Dnešní soutěž

Dost bylo povídání, teď jdeme soutěžit. Takže otázka zní: Kolik jsme vyplatili (vyplatíme) partnerům od začátku roku (1.1.2013) do 31.10.2013. Částku uvádějte v českých korunách.

provize

Své tipy vkládejte do komentářů. Nezapomeňte na Vaše zákaznické ID a také na dodržení podmínek akce Mega narozeniny WEDOS 2013. Zvláště, že musíte mít koupenou anebo prodlouženo .cz doménu v období od 27.8.2013 do nejpozději 31.10.2013.

O co hrajeme?

Přeci o tohoto krasavce:

WEDOS-notebookMimochodem máme fotky přímo z Fujitsu a už brzo je přidáme na tyto stránky 🙂

Dále si vyhrazujeme právo odměnit 9 dalších soutěžících.

Speciální nabídka

Urychleně do konce října sháníme nové prostory pro reklamu. Zajímají nás hlavně IT weby (ale nepohrdneme ani dalšími odvětvími). Ideálně osobní blogy a menší magazíny, s kterými máme velmi dobré zkušenosti. Pokud nějaký zajímavý máte pošlete nám konečnou nabídku (tentokrát s přiměřenou cenou, není čas smlouvat :)) přes kontaktní formulář, do předmětu dejte „Pro obchodní oddělení – nabídka webu pro reklamu“. Napište nám návštěvnost + další údaje (stáří, počet článků, četnost aktualizace), ideálně screenshot z Google Analytics. Nezapomeňte cenu. Návštěvnost alespoň 1000/měsíc. Tentokrát to musí lítat 🙂