Soutěž – Kolik má největší web na tarifu NoLimit (do 25.10)

Naše neomezené tarify NoLimit jsou postaveny na jakési variantě FUP (fair user policy), tedy každý kdo využívá prostor k provozování webu je u nás vítaný. Naši technici navíc opravdu bedlivě střeží jakékoliv přetěžování infrastruktury. I to je jeden z důvodů, proč jsou u nás internetové prezentace tak rychlé. Když se všichni chovají slušně, vše šlape jak švýcarské hodinky. Ale na toto téma plánujeme zvláštní článek na stránky datacentra. Dnes se budeme věnovat jen soutěžím :).

Takže schválně. Kolik si myslíte, že zabírá největší web, který neporušuje naše podmínky, na tarifu NoLimit anebo NoLimit extra? Své tipy prosím vkládejte do komentářů v MB (megabajtech) a hlavně nezapomeňte na Vaše zákaznické ID.

Opět se vše řídí pravidly Mega narozeniny WEDOS 2013 a výhrou je WEDOS notebook. Dalších 9 nejpřesnějších „tiperů“ si vyhrazujeme právo odměnit 🙂

Nezapomeňte tedy na .cz doménu, kterou musíte pro účast koupit anebo prodloužit v období od 27.8.2013 do nejpozději 25.10.2013. Stačí jedna pro všechna soutěžní kola.

infografika-jak-odpovidat-2