Soutěž – Tipněte si celkovou kapacitu pevných disků v serverovně (do 24.10)

Dneska budou létat velká čísla :). Je totiž na čase odhalit jakou kapacitu dohromady mají všechny pevné disky v naší serverovně. Tak připraveni tipovat?

Když jsme zvažovali, co budete tentokrát tipovat, nikomu z nás se moc nechtělo říkat – velikost disků, protože to je hodně počítání … doslova masakr 🙂

Ale sranda musí být i kdyby na chleba nebylo. Takže uděláme alespoň pořádnou inventuru. Možná k tématu, po vyhodnocení soutěžního kola, vydáme i nějaký odbornější článek, ať víte jak u nás leží data 🙂

Soutěž

Dnešní soutěž je jednoduchá. Do komentáře pod tímto článkem napište Váš tip na celkovou kapacitu všech disků dohromady v naší serverovně. Konkrétně jen ty v serverech, které jsou vidět v racích na kameře 4 (celkem 10 racků).

  • Tip vložte do komentáře pod článkem – v GB (gigabajtech). Nezapomeňte přiložit do příspěvku Vaše ID. Pokud zapomenete, použijte reagovat na svůj příspěvek a přidejte ID.
  • Pro účast v tomto soutěžním kole je nutné splnit podmínky akce Mega narozeniny WEDOS 2013. Zvláště tedy mít koupenou anebo prodlouženou .cz doménu u WEDOS od 27.8.2013 nejpozději do 24.10.2013 (konec soutěžního kola).

Hlavní cenou je tento krasavec – WEDOS notebook, který už je snad na cestě z továrny Fujitsu 🙂

WEDOS-notebook

Tradičně si vyhrazujeme právo odměnit dalších 9 soutěžících.

Stále nevíte jak na soutěže?

Máme to komplikované a proto jsme připravili menší infografiku.

infografika-jak-odpovidat-2

Jestli stále máte pochybnosti, napište nám třeba na naši Facebookovou stránku. Mimochodem být fanouškem WEDOS se vyplatí. Občas pro ně připravujeme speciální soutěže a nabídky :)

Bonusové minikolo

Minule se to nepovedlo, ale třeba se to tentokrát podaří. Vlevo vidíte jezdící panel na sdílení. Je u něj celkové počítadlo sdílení. Jestli do konce této soutěže (24.10 v 23:59) bude mít alespoň hodnotu 100. Vyhlásíme bonusové kolo. Instrukce dorazí den po tomto soutěžním kole všem, kteří jsou přihlášeni k odběru soutěžních emailů (viz. pravý sloupec).