Soutěž o nejvíce zřízených webhostingů (do 14.10)

WEDOS tarify NoLimit jsou oblíbené nejen u jednotlivců ale i firem. Založíte každému zákazníkovi jeden, pomocí přehledného rozhraní v zákaznickém účtu není problém je pak spravovat. Podle potřeby jim například můžete zablokovat FTP a tím minimalizovat nebezpečí (vir, který získá uložená hesla například z Total Commander). Navíc ne každý potřebuje FTP přístup.

U WEDOS máte oproti většině konkurence jednu velkou výhodu. I v případě opravdu nečekaných problémů, jako je zneužití služby třetí stranou, dojde maximálně k zablokování dané služby. Nemusíte se tak bát, že by byly postiženy i služby dalších Vašich zákazníků. Celý účet nikdy neblokujeme. U nás to ani není nutné.

Dnešní soutěž je určená těm z Vás, kteří uvažují například o přechodu od konkurence. Pokud tam máte větší množství jen Vašich webů zřejmě využijete spíše příplatkovou službu neomezené aliasy, ovšem při větším množství zákazníků, kterým chcete poskytnout samostatný prostor a maximum komfortu je ideální doba to rozjet. Založte všem NoLimit webhostingy a přemigrujte! Ke každému dostanete navíc 5 GB prostoru, kam můžete nahrávat například zálohy webů.

Navíc je ideální doba. Všechny nově založené NoLimit už dostávají přiřazené MySQL databáze na serverech s SSD disky. Nejsme rozhodně pozadu, právě naopak… I díky tomu se k nám stěhují tisíce webů od jiných poskytovatelů.

Hrajeme o Notebook

limitovany-wedos-notebook

Tohoto krasavce můžete získat pokud si od 10.10.2013 do 14.10.2013 zakoupíte největší množství webhostingů NoLimit, uhradíte je a následně do 7 dnů nezrušíte. Samozřejmě musíte dodržet pravidla Mega narozeniny WEDOS 2013. V případě shody rozhoduje rychlost.

Vyhrazujeme si právo odměnit dalších 9 zákazníků v pořadí podle počtu zakoupených služeb NoLimit.

Ceny pro každého

V této soutěži může získat každý. Pokud splníte pravidla Mega narozeniny WEDOS 2013, máme tu jeden bonus pro každého.

  • Za každých 5 nově založených webhostingů NoLimit, které budou řádně uhrazené do 14.10 a nebudou zrušeny do 7 dnů. Dostanete 8 GB Flash Disk s WEDOS kandidátem.

wedos-flash-disk-ladinek-kandidatem-pracovni-mensi

Závěr

Snažíme se, aby z našich soutěží měl radost každý. Podělte se i Vy! Řekněte o našich soutěžích Vašim přátelům.