Soutěž – Zlatý WEDOS kupón (do 15.10.)

Jste připraveni na pořádnou soutěž jaká tu ještě nebyla? Dali jsme hlavy dohromady a připravili pro vás jednu, která se bude líbit určitě všem. Dostala označení „Zlatý WEDOS kupón“.

Ve Vašem zákaznickém účtu, sekce Provize, najdete v levém menu položku Vygenerovat kupón. Pravě dnes jsme v ní aktivovali novou kampaň Zlatý WEDOS kupón. Na rozdíl od ostatních kupónových kampaní je tahle výjimečná. Můžete si totiž vygenerovat jen jeden jediný kupón, který má ovšem vysokou hodnotu 40% slevy na webhosting, VPS anebo WEDOS disk*. Ovšem je tu jeden malý zádrhel. Nelze jej použít pro sebe. Je určený Vašim kamarádům, zákazníkům, fanouškům, čtenářům prostě komukoliv jej věnujete.

* Sleva platí jako vždy na novou službu, tedy první fakturační období. Kupón je unikátní a lze jej použít jen jednou.

Jak se dá vyhrát WEDOS notebook

To ale není vše. Zlatý kupón je soutěžní. Pokud jej někomu věnujete a ten jej použije k nákupu některé ze služeb WEDOS, automaticky se zařadíte do soutěže o limitovaný WEDOS notebook jaký vidíte na ilustračním obrázku.

limitovany-wedos-notebook

I když to co je na spodní části obrázku napsané není tentokrát zcela pravda. Ačkoliv se tato soutěž řídí podmínkami pro Narozeniny WEDOS 2013, v tomto soutěžním kole odpadá pravidlo o nutnosti koupit si anebo prodloužit .cz doménu u společnosti WEDOS internet a.s. Stačí když jí u nás budete mít (využijte zdarma služby přeregistrace .cz domény). Klidně si jí kupte u naší konkurence, která je často prodává s tučnou marží a prodlužuje i se stoprocentní přirážkou. My vždy prodáváme a prodlužujeme domény za naše nákupní ceny a to jsme podpořili veřejným příslibem majoritního akcionáře.

Mimo notebook se hraje o dalších devět cen. Už brzo zveřejníme, které to jsou 😉

Výherci budou vybrání náhodným losováním.

Pro účast v tomto kole tedy stačí jen:

  • Nechat si vygenerovat Zlatý WEDOS kupón, nabídnout jej někomu, kdo jej využije.
  • Mít .cz doménu u WEDOS nejpozději do konce soutěže. Doména u nás musí zůstat minimálně do vyhodnocení soutěže
  • To vše musíte stihnout nejpozději do 15. října 2013.

To je vše. Nic víc pro tento konkrétní případ není potřeba 🙂

Pravidla pro propagaci a šíření slevového kupónu (přidáno 9.10.2013 17:35)

Účastník může využít všech zákonných způsobů a metod, které neodporují dobrým mravům a nepoškozují dobré jméno pořadatele, k šíření svého slevového kupónu.

Slevový kupón nesmí být šířen prostřednictvím webových stránek provozovatele a jeho účtů na sociálních sítích. Své stránky a účty na sociálních sítích můžete použít dle libosti, pokud to neodporuje pravidlům třetí strany a dobrým mravům.

Slevové kupóny můžete rozeslat prostřednictvím elektronické pošty, pouze pokud k tomu máte výslovný souhlas majitele schránky příjemce, tj. nesmí se jednat o spam. Jakékoliv pokusy o šíření nevyžádané pošty účastníkem budou brány jako poškozování dobrého jména pořadatele a účastník bude vyloučen ze všech soutěžních kol a případné škody mu budou dány v plném rozsahu k náhradě.

Závěrečné ustanovení

Vzhledem k tomu, že u této soutěže improvizujeme, vyhrazujeme si právo cokoliv změnit. Ovšem věříme, že to nebude potřeba 🙂