Soutěž – NoLimit 40.000 (do 13.10.)

Další velký milník pro WEDOS je na dosah. Počet nejoblíbenějšího webhostingového tarifu v celé České republice – WEDOS NoLimit brzo dosáhne 40.000. Zbývají už jen poslední dny. V době psaní tohoto řádku je jejich přesně 39.575.

Když jsme před více jak třemi lety připravovali tarif NoLimit, chtěli jsme ukázat všem, že i v Česku může vzniknout služba s technickými parametry na úrovni a jen za jedno euro 🙂

Mnoho věcí bylo v té době opravdu doslova „naddimenzováno“ pro běžné internetové prezentace. Kdo potřeboval pro svou firemní stránku například 128 MB? Jenomže svět jde kupředu a moderní CMS jako WordPress, Joomla! anebo Drupal začínají být na internetu stále více a více používané. Zatímco konkurence si na ně stěžuje, hledá výmluvy proč to u nich jede pomalu, jako „špatně naprogramované“ anebo „útoky robotů, které Vám zpomalují web“ u nás si nestěžujeme. Není také proč si stěžovat na celosvětově oblíbené CMS, které programují společně open source komunity snad ze všech kontinentů. Jednou je pozveme do Hluboké a ukážeme jak bez problémů hostujeme desítky tisíc CMS, do kterých vložili tolik práce :).

Tarif NoLimit zvládne nejpoužívanějších CMS utáhnout desítky. Někteří zákazníci mají na WordPress návštěvnost v řádech desítek tisíc za den. My jsme za ně rádi. Není nad to když se jich někdo zeptá: „Takový velký web, to máš asi vlastní server, kolik tě stojí?“ No přece 25 Kč na měsíc 🙂

Zatímco většina konkurence ještě ani nedohnala náš tři roky starý tarif NoLimit, my už jsme dál. Teď prozradíme jedno malé tajemství. Postupně nahrazujeme serverové pevné disky, na kterých jedou databázové servery, za značkové serverové SSD. Celý proces je postupný a ještě není kompletní. Každý kdo si ale pořídí nový NoLimit anebo NoLimit Extra by si už měl automaticky zakládat databáze na serveru se SSD disky. No řekněte kdo Vám dnes dá službu s parametry NoLimit na značkových serverech Fujitsu (který byly vyhlášeny nejlepším serverem 2013), samozřejmě se všemi značkovými komponenty, včetně databází na SSD discích za 25 Kč na měsíc? Vlastně jsme zapomněli dodat, že ke každému NoLimit je navíc WEDOS disk o kapacitě 5 GB, kam si můžete dát cokoliv. Třeba nastavit zálohování Vašeho webu každých 24 hodin, pomocí různých nástrojů jako Backup Scheduler pro WordPress.

Jdeme soutěžit

Dost bylo slov o našem tarifu NoLimit, ještě bysme propásli soutěž :). Nastal čas zasoutěžit si o značkový notebook Fujitsu, který je speciálně pro Vás právě teď vyráběn a upravován v továrnách Fujitsu. Bude vypadat podobně jako na ilustračním obrázku:

limitovany-wedos-notebook

Dnešní soutěž je tipovací:

Tipněte si přesný datum a čas založení (aktivace) webhostingu NoLimit s pořadovým číslem 40.000  

  • Váš tip napište do komentáře pod tímto článkem. Nezapomeňte napsat Vaše zákaznické ID, bez něj bysme Vás nedokázali dohledat.
  • Ujistěte se, že jste si u nás zakoupili anebo prodloužili .cz doménu v období od 27.8. do nejpozději 13.10.). Musíte jí mít hlavně zaplacenou 🙂

WEDOS notebook vyhraje ten kdo bude nejblíže přesnému datu a času a zároveň splní podmínky WEDOS narozeniny 2013. Pokud by se sešlo více tipů, vyhraje ten kdo byl rychlejší.

Jedná se o skutečně aktivní webhostingy a ne o čísla objednávek. Objednávek je samozřejmě více, protože některé jsou zrušené a jiné například neprodloužené. Netipujeme počty domén, protože těch je také více, protože u nás jsou weby s více doménami. Aktivními webhostingy tedy myslíme počet skutečně aktivních služeb (a jedna může mít více domén).

Dále si vyhrazujeme právo odměnit dalších 9 soutěžících, kteří budou nejblíže 🙂

Stále zmateni?

Je pro Vás soutěž stále matoucí? Připravili jsme pro Vás jednoduchou infografiku, která Vám jistě pomůže.

infografika-jak-odpovidat-2

Jestli stále máte pochybnosti, napište nám třeba na naši Facebookovou stránku. Mimochodem být fanouškem WEDOS se vyplatí. Občas pro ně připravujeme speciální soutěže a nabídky 🙂

Pár slov na závěr

Pokud tato soutěž získá celkem 100 sdílení vyhlásíme bonusovou minisoutěž 😉

EDIT 18.10.2013: WEDOS dosáhl 40.000 aktivních webhostingů!!! Aktivní webhosting s číslem 40.000 nakoupil Mirek Vojáček – objednáno 18.10.2013 15:39:02 a vytvořeno 18.10.2013 15:51:19.

Celkově jde o objednávku 54918, ale aktivních webhostingů je to 40.000 a celkově je to přes 60.000 domén, které WEDOS má na placeném hostingu.