Soutěž – Napište jednu věc, kterou byste na WEDOS změnili (do 13.10.)

Máme nový, a určitě i krásný ;), soutěžní web. Takže hurá do soutěžení!

WEDOS si na českém hostingovém trhu vede opravdu dobře. Ale věděli jste, že do našeho to do listu pravidelně přidáváme věci, které nám pošlete vy? Opravdu. Všechny stížnosti, výtky a nápady pečlivě procházíme a vybíráme z nich zajímavosti, které se dostanou do diskuze v to do listu. Někdy jsou to opravdu drsné diskuze 🙂

Dnešní soutěž bude právě o vašich tipech a nápadech. Pokud byste mohli na WEDOS změnit jednu věc, jaká by to byla? Napište Vaší odpověď do komentářů pod článkem.

  • Nezapomeňte napsat Vaše zákaznické ID.
  • Soutěž končí 13.10 úderem půlnoci (23:59:59 je poslední vteřina, která se počítá do soutěže).
  • Stále platí pravidlo o .cz doméně, kterou si pro účast v soutěžních kolech musíte koupit anebo prodloužit. Stačí jen jedna pro celou soutěž.

Kompletní znění pravidel pro Mega narozeniny WEDOS 2013 najdete zde.

O co hrajeme?

Samozřejmě o limitovanou edici WEDOS notebook značky Fujitsu, který bude vypadat zhruba následovně:

limitovany-wedos-notebook

Zatím jsou stále v továrně, ale očekáváme jejich dodání každým dnem 🙂

Dalších devět účastníků, jejichž nápady budou dostatečně inspirativní, kritické anebo šílené, aby zaujaly naše porotce bude odměněno dárky od WEDOS a Fujitsu.

Stále zmateni?

Je pro Vás soutěž stále matoucí? Připravili jsme pro Vás jednoduchou infografiku, která Vám jistě pomůže.

infografika-jak-odpovidat-2

Jestli stále máte pochybnosti, napište nám třeba na naši Facebookovou stránku. Mimochodem být fanouškem WEDOS se vyplatí. Občas pro ně připravujeme speciální soutěže a nabídky 🙂

Pár slov na závěr

Pokud se podělíte s ostatními o naše Mega narozeniny budeme Vám moc vděční. Proto neváhejte a klikněte na tlačítka sdílení přes sociální sítě na té liště, která jezdí nalevo od tohoto příspěvku.